Javascript is required

Privaatsuspoliitika

Webzero OÜ (edaspidi Autodiiler) on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu direktiividega ja Eesti Vabariigi seadustega. Kasutades meie veebisaiti www.autodiiler.ee, nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Isiklik teave, mida teilt küsitakse ja põhjused, miks teilt isiklikku teavet küsitakse, selgitatakse teile selgelt hetkel, mil palume teil esitada oma isikuandmed.
Kui võtate meiega otse ühendust, võime saada täiendavat teavet teie kohta, nagu teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber, sõnumi sisu ja/või manused, mille võite meile saata, ja muu teave, mida võite otsustada meile esitada.
Konto registreerimisel võime paluda teie kontaktandmeid, sealhulgas teie nime, teie ettevõtte nime, aadressi, e-posti aadressi ja telefoninumbrit.

Kuidas me kasutame kogutud andmeid?

Kasutame kogutud teavet mitmel viisil, sealhulgas:
Veebiportaali ülalhoidmiseks, opereerimiseks ning hooldustööde teostamiseks
Veebiportaali täiustamiseks, isikupärastamiseks ja laiendamiseks
Teie veebiportaali kasutamise viisi mõistmiseks ja analüüsimiseks
Uute toodete, teenuste, funktsioonide ja funktsionaalsuse väljatöötamiseks
Teiega suhtlemiseks, kas otse või ühe meie partnerite kaudu, sealhulgas klienditeeninduseks, teile Veebiportaali kohta värskenduste ja muu teabe pakkumiseks ning turunduslikel eesmärkidel
Teile e-kirjade saatmiseks
Pettuste ennetamiseks, leidmiseks ja ärahoidmiseks

Logifailid

Autodiiler järgib logifailide kasutamisel standardprotseduure. Need failid logivad külastajaid veebisaitidel käies. Seda teevad kõik majutusteenuste pakkujad ning see kuulub majutusteenuste analüütikasse. Logifailide poolt kogutud teabe hulka kuuluvad Interneti protokolli (IP) aadressid, brauseri tüüp, Interneti teenuse pakkuja (ISP), kuupäeva ja kellaaja näidud, viitavad/väljumislehed ning võimalikud hiireklõpsude arvud. Need ei ole seotud ühegi isiklikult tuvastatava teabega. Teabe eesmärk on kliendi käitumise analüüsimine, veebisaidi haldamine, kasutajate liikumise jälgimine veebisaidil ning demograafilise teabe kogumine.

Küpsised ja veebimärgised

Nagu iga teine ​​veebisait, kasutab Autodiiler "küpsiseid". Neid küpsiseid kasutatakse teabe salvestamiseks, sealhulgas külastajate eelistuste ja veebisaidil külastatud lehtede kohta. Teavet kasutatakse kasutajate kogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastajate brauseritüübile ja/või muule teabele.
Üldise teabe saamiseks küpsiste kohta lugege palun ka infot meie küpsiste poliitika osas.

Reklaamipartnerite privaatsuseeskirjad

Kolmanda osapoole reklaamiserverid või reklaamivõrgud kasutavad tehnoloogiaid nagu küpsised, JavaScript või veebimärgised, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja linkides, mis ilmuvad Autodiiler lehel ja mis saadetakse otse kasutajatele brauserisse. Nende tehnoloogiate abil saadetakse teie IP-aadress automaatselt. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või reklaamsisu isikupärastamiseks, mida näete külastatavatel veebisaitidel.
Märgime ära, et Autodiiler-l pole juurdepääsu ega kontrolli nende küpsiste üle, mida kasutavad kolmandad osapoold.

Kolmandate osapoolte privaatsuseeskirjad

Autodiiler privaatsuspoliitika ei kehti teiste reklaamijate ega veebisaitide suhtes. Seetõttu soovitame teil tutvuda nende kolmanda osapoole reklaamiserverite vastavate privaatsuseeskirjadega, et saada üksikasjalikumat teavet. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid teatud valikute keelamiseks.
Saate küpsised keelata individuaalsete brauseri valikute kaudu. Lisateabe saamiseks küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebibrauserite kohta leiate seda vastavate veebibrauserite veebisaitidelt.

GDPR andmekaitseõigused

Soovime veenduda, et olete täielikult teadlik kõigist oma andmekaitseõigustest. Igal kasutajal on õigus järgmisle:
Õigus juurdepääsule - Teil on õigus paluda koopiaid oma isikuandmetest. Selle teenuse eest võime teilt küsida väikest tasu.
Õigus parandamisele - Teil on õigus paluda meil parandada teavet, mida peate ebatäpseks. Teil on ka õigus paluda meil täiendada teavet, mida peate puudulikuks.
Õigus kustutamisele - Teil on õigus paluda meil kustutada teie isikuandmed teatud tingimustel.
Õigus töötlemise piiramiseks - Teil on õigus paluda meil töötlemise piiramist teatud tingimustel.
Õigus vastuväite esitamiseks töötlemisele - Teil on õigus vastuväite esitamiseks meie isikuandmete töötlemisele teatud tingimustel.
Andmete liigutamise õigus - Teil on õigus paluda meil edastada andmed, mida oleme kogunud, teisele organisatsioonile või otse teile, teatud tingimustel.
Kui esitate taotluse, on meil üks kuu aega teie vastamiseks. Kui soovite neid õigusi kasutada, võtke meiega ühendust e-mailil info@autodiiler.ee

Lastega seotud teave

Meie prioriteetide hulka kuulub ka laste kaitse interneti kasutamisel. Julgustame vanemaid ja hooldajaid jälgima, osalema ja/või jälgima ja juhendama nende veebikasutust.
Autodiiler ei kogu teadlikult isiklikult tuvastatavat teavet alla 13-aastastelt lastelt. Kui arvate, et teie laps on meie veebisaidil sellist teavet esitanud, soovitame teil meiega kohe ühendust võtta ja teeme parima, et eemaldada selline teave meie andmetest.